Hej, Dziś będzie kolejna odsłona Projektu Denko, czyli post o kosmetykach, które zużyłam w ubiegłym miesiącu. Zapraszam dalej :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lumene. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lumene. Pokaż wszystkie posty
4 czerwca 2014
Majowe zużycia.
Etykiety:
Avene,
BeBeauty,
Equilibra,
Eveline,
Fa,
Fitomed,
Goldwell,
Isana,
Lumene,
naturalis,
projekt denko,
Sephora,
SkinFood,
Vichy,
Yves Rocher
21 marca 2014
Wiosenny Makijaż Z Akcentem Na Usta.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z moją wersją wiosennego makijażu. Ostatnio na moich oczach królują maty i to w naturalnych kolorach, jednak kiedy pogoda zaczęła nas trochę rozpieszczać zamiast nudziaków na ustach pojawił się koral. Zapraszam do oglądania :)
Dziś przychodzę do Was z moją wersją wiosennego makijażu. Ostatnio na moich oczach królują maty i to w naturalnych kolorach, jednak kiedy pogoda zaczęła nas trochę rozpieszczać zamiast nudziaków na ustach pojawił się koral. Zapraszam do oglądania :)
4 marca 2014
TAG: "Ile Warta Jest Twoja Twarz" || Wersja Makijażowa.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z TAG'iem, który był popularny już dawno, dawno temu. Sama robiłam go i był tematem jednego z pierwszych postów na moim blogu. Nie wiem jednak jak to się stało, ale gdzieś ten post mi się usunął, więc dziś przychodzę z kolejną odsłoną tego TAG'u. Tym razem skupię się na kosmetykach kolorowych, a za jakiś czas pojawi się także wersja pielęgnacyjna. Zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was z TAG'iem, który był popularny już dawno, dawno temu. Sama robiłam go i był tematem jednego z pierwszych postów na moim blogu. Nie wiem jednak jak to się stało, ale gdzieś ten post mi się usunął, więc dziś przychodzę z kolejną odsłoną tego TAG'u. Tym razem skupię się na kosmetykach kolorowych, a za jakiś czas pojawi się także wersja pielęgnacyjna. Zapraszam dalej :)
11 września 2013
Kolejny makijaż na dzień.
Hej,
dziś przychodzę do Was z moim kolejnym dziennym makijażem. Zapraszam :)
dziś przychodzę do Was z moim kolejnym dziennym makijażem. Zapraszam :)
A to kosmetyki, z których korzystałam
Na całej twarzy nałożoną mam mieszankę dwóch kremów BB, Eveline matujący krem BB 8w1 'Light' oraz Givenchy Multi-Perfecting Glow Moisturizer. Pod oczami i na niedoskonałości BB korektor kryjąco-rozświetlający Eveline 'Light', wszystko przypudrowane pudrem Essence Anti-spot compact powder '01 Beige' z serii Pure Skin. Twarz wykonturowana bronzerem zestawu do konturowania ze Sleeka 'Light', na policzkach róż 'Pinch o'Peach od MAC.
Na powiekach nałożona baza pod cienie Lumene, a na niej cień KOBO 205 'Rose Gold'. W załamaniu cień z palety TheBalm 'Matt Hung'. Kreska na górnej powiece wykonana czarnym żelowym eyelinerem Maybelline. Na linii wodnej kredka cielista Catrice (nie ma jej na zdjęciu). Na rzęsach tusz Rocket od Maybelline. Brwi podkreślone kredką Yves Rocher do brwi w kolorze popielatym.
Na ustach pomadka 101 od Rimmel.
Jak Wam się podoba ?
Jak Wam się podoba ?
Pozdrawiam :)
8 września 2013
Kreski na dzień.
Hej,
dziś przychodzę do Was z dziennym makijażem. Część z Was pytała, czy nie mogłabym pokazywać makijażu całej twarzy, więc dziś postarałam się uwiecznić na zdjęciach nie tylko oczy. Zapraszam do oglądania i komentowania :)
dziś przychodzę do Was z dziennym makijażem. Część z Was pytała, czy nie mogłabym pokazywać makijażu całej twarzy, więc dziś postarałam się uwiecznić na zdjęciach nie tylko oczy. Zapraszam do oglądania i komentowania :)
A teraz kosmetyki, które wykorzystałam do tego makijażu.
Na całej twarzy nałożony mam podkład Diadem ze skwalanem najjaśniejszy, pod oczami i na niedoskonałości BB korektor kryjąco-rozświetlający Eveline 'Light', wszystko przypudrowane pudrem Essence Anti-spot compact powder '01 Beige' z serii Pure Skin. Twarz wykonturowana i rozświetlona zestawem do konturowania ze Sleeka 'Light', na policzkach róż 'Flamingo' też od Sleek.
Na powiekach nałożona baza pod cienie Lumene, a na niej cień Catrice 'Artfully Lustrous'. W załamaniu cień z palety TheBalm 'Matt Abdul'. Kreska na górnej powiece wykonana kredką wodoodporną Flashy Liner 'Flashy Grey' Sephora, na dolnej powiece wodoodporna kredka Flashy Liner w kolorze 'Flashy Brown'. Na linii wodnej kredka cielista Catrice (nie ma jej na zdjęciu). Na rzęsach tusz Rocket od Maybelline.
Na ustach ulubiona pomadka 'Pout' od Avon.
I jak Wam się podoba? Chcecie więcej, czy raczej nie?
Pozdrawiam :)
11 sierpnia 2013
Zakupowo, wymiankowo || Co przybyło mi w Sierpniu I.
Hej,
dziś chciałabym pokazać Wam kosmetyki, które ostatnio do mnie przybyły.
Jeśli używałyście któregoś z tych kosmetyków to chętnie poczytam jak się u Was sprawdziły.
Pozdrawiam :)
dziś chciałabym pokazać Wam kosmetyki, które ostatnio do mnie przybyły.
- Soraya, Wodoodporny balsam do opalania SPF30.
- Marion, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury.
- Avene, Woda termalna.
- Manhattan, Lakier do paznokci 21G.
- Manhattan, Lakier do paznokci 78C.
- Lumene, Baza pod cienie - odlewka.
- Lily Lolo, cień do powiek 'Miami Taupe'.
- Lily Lolo, cień do powiek 'Golden Lilac'.
- Maybelline, Color Tattoo, Cień w kremie 'Permanent Taupe'.
Jeśli używałyście któregoś z tych kosmetyków to chętnie poczytam jak się u Was sprawdziły.
Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)






















