Hej,
Dziś przychodzę do Was z postem o moich kwietniowych zakupach. Przez promocje na kolorówkę w Rossmannie i Naturze przybyło mi sporo nowych produktów, ale przez następnych kilka miesięcy kosmetyki kolorowe omijać będę szerokim łukiem.. Zapraszam dalej :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rimmel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rimmel. Pokaż wszystkie posty
9 maja 2016
20 kwietnia 2016
Projekt Denko Luty-Marzec 2016.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z kolejną odsłoną moich kosmetycznych zużyć, Tym razem pojawi się dużo kolorówki, część z niej zużyłam, a część niestety musiałam wyrzucić bo nie nadawała się już do użytku. Zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was z kolejną odsłoną moich kosmetycznych zużyć, Tym razem pojawi się dużo kolorówki, część z niej zużyłam, a część niestety musiałam wyrzucić bo nie nadawała się już do użytku. Zapraszam dalej :)
Etykiety:
Alantan,
Artdeco,
Bjobj,
Catrice,
Eveline,
Isana,
Isis Pharma,
KOBO,
Kryolan,
La Roche Posay,
Lovely,
Luxury Paris,
Maybelline,
Nivea,
Paese,
projekt denko,
Rimmel,
Rival de Loop,
Wibo,
Yves Rocher
30 stycznia 2016
Ulubione kosmetyki - Grudzień 2015.
Hej,
Dziś przychodzę do Was ze spóźnionymi ulubieńcami, jeszcze z poprzedniego roku. Jak możecie zauważyć od jakiegoś czasu na blogu posty pojawiają się bardzo nieregularnie. Mimo iż mam teraz sporo czasu, to jakoś przecieka mi on przez palce i nie potrafię się zorganizować. Nie przedłużam już i zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was ze spóźnionymi ulubieńcami, jeszcze z poprzedniego roku. Jak możecie zauważyć od jakiegoś czasu na blogu posty pojawiają się bardzo nieregularnie. Mimo iż mam teraz sporo czasu, to jakoś przecieka mi on przez palce i nie potrafię się zorganizować. Nie przedłużam już i zapraszam dalej :)
12 grudnia 2015
Listopadowe nowości kosmetyczne.
Hej,
Ostatnio pojawił się post o moich listopadowych zużyciach, więc dziś przyszła pora na uzupełnianie braków, czyli nowości. Muszę przyznać, że jak na mnie, to sporo się tego nazbierało, a to głównie przez promocję na kolorówkę w Rossmannie. Nie przedłużam już dalej i zapraszam do oglądania co tam wpadło mi do koszyka :)
4 grudnia 2015
Ulubione kosmetyki listopada.
Hej,
Dziś zapraszam Was na post o moich listopadowych ulubieńcach. Czy Wam ten czas też tak szybko leci, bo ja dopiero sobie zdałam sprawę, że z następnym postem z tej serii spotkamy się już w nowym roku. Gdzie ten czas ucieka ja się pytam :)
Dziś zapraszam Was na post o moich listopadowych ulubieńcach. Czy Wam ten czas też tak szybko leci, bo ja dopiero sobie zdałam sprawę, że z następnym postem z tej serii spotkamy się już w nowym roku. Gdzie ten czas ucieka ja się pytam :)
21 października 2015
Ulubieńcy - wrzesień 2015.
Hej,
Dziś przychodzę do Was ze spóźnionym postem o ulubionych kosmetykach ubiegłego miesiąca. Zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was ze spóźnionym postem o ulubionych kosmetykach ubiegłego miesiąca. Zapraszam dalej :)
6 października 2015
Projekt Denko - Sierpień - Wrzesień 2015.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z kolejnymi denkami. Ostatnio nie idzie mi najlepiej ze zużyciami dlatego też posty te pojawiają się co miesiąc. Bez zbędnego przedłużania zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was z kolejnymi denkami. Ostatnio nie idzie mi najlepiej ze zużyciami dlatego też posty te pojawiają się co miesiąc. Bez zbędnego przedłużania zapraszam dalej :)
Etykiety:
Alterra,
Bi-es,
Bielenda,
Elseve,
Farmona,
Isana,
L'oreal,
La Luxe,
La Roche Posay,
Naturalissa,
projekt denko,
Resibo,
Rexona,
Rimmel
30 sierpnia 2015
13 czerwca 2015
Projekt Denko - Maj 2015.
Etykiety:
Beauty Formulas,
Equilibra,
Eveline,
Kallos,
L'oreal,
Luksja,
Maybelline,
Naturalissa,
Nivea,
Playboy,
projekt denko,
Resibo,
Rimmel,
Uriage,
Vichy,
Yves Rocher
31 maja 2015
Ulubione kosmetyki - Maj 2015.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z postem o ulubieńcach maja. Strasznie się cieszę, że w tym miesiącu mogę Wam pokazać nowe kosmetyki, o których Wam jeszcze nie pisałam. Zapraszam :)
Dziś przychodzę do Was z postem o ulubieńcach maja. Strasznie się cieszę, że w tym miesiącu mogę Wam pokazać nowe kosmetyki, o których Wam jeszcze nie pisałam. Zapraszam :)
7 maja 2015
Nowości - Kwiecień 2015.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z postem o nowościach kosmetycznych jakie pojawiły się u mnie w kwietniu. Zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was z postem o nowościach kosmetycznych jakie pojawiły się u mnie w kwietniu. Zapraszam dalej :)
19 stycznia 2015
Projekt Denko || Grudzień 2014.
Hej,
Dziś zapraszam Was na spóźniony, jeszcze grudniowy projekt denko. Niestety grudzień nie był dla mnie najlepszym miesiącem do zużywania, a podejrzewam, że chyba nawet najgorszym. Co by nie było zapraszam dalej :)
Dziś zapraszam Was na spóźniony, jeszcze grudniowy projekt denko. Niestety grudzień nie był dla mnie najlepszym miesiącem do zużywania, a podejrzewam, że chyba nawet najgorszym. Co by nie było zapraszam dalej :)
3 grudnia 2014
Zakupy | Listopad 2014.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z postem o moich listopadowych zakupach. Od razu zaznaczam, że nie ma tego za dużo. Zapraszam :)
Dziś przychodzę do Was z postem o moich listopadowych zakupach. Od razu zaznaczam, że nie ma tego za dużo. Zapraszam :)
8 września 2014
Sierpniowe zużycia || Projekt Denko.
Hej,
Dziś przyszła pora na podsumowanie produktów, które zużyłam w ubiegłym miesiącu. Jeśli jesteście ciekawe jakie kosmetyki udało mi się zużyć i czym je zastąpiłam, to zapraszam dalej :)
Dziś przyszła pora na podsumowanie produktów, które zużyłam w ubiegłym miesiącu. Jeśli jesteście ciekawe jakie kosmetyki udało mi się zużyć i czym je zastąpiłam, to zapraszam dalej :)
28 lipca 2014
Makijaż Latem - Po Jakie Kosmetyki Sięgam?
Hej,Dziś przychodzę do Was z postem, w którym pokażę Wam kosmetyki kolorowe, po które sięgam do wykonywania mojego letniego makijażu. Zapraszam :)
23 lipca 2014
Puder Matujący Rimmel Stay Matte.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z recenzją pudru, po który sięgam ostatnio codziennie, a jest nim Puder matujący Rimmel Stay Matte. Większości z Was jest on pewnie bardzo dobrze znany, sama nie wiem czemu dopiero niedawno zdecydowałam się na jego zakup. Jeśli jesteście ciekawe mojej opinii na jego temat, to zapraszam dalej :)
Dziś przychodzę do Was z recenzją pudru, po który sięgam ostatnio codziennie, a jest nim Puder matujący Rimmel Stay Matte. Większości z Was jest on pewnie bardzo dobrze znany, sama nie wiem czemu dopiero niedawno zdecydowałam się na jego zakup. Jeśli jesteście ciekawe mojej opinii na jego temat, to zapraszam dalej :)
8 czerwca 2014
Ulubione Kosmetyki Maja 2014.
Hej,Dziś przychodzę do Was z moimi majowymi ulubieńcami. Są to zarówno nowe produkty jak i odgrzewani ulubieńcy, do których powróciłam. Zapraszam zatem dalej :)
21 marca 2014
Wiosenny Makijaż Z Akcentem Na Usta.
Hej,
Dziś przychodzę do Was z moją wersją wiosennego makijażu. Ostatnio na moich oczach królują maty i to w naturalnych kolorach, jednak kiedy pogoda zaczęła nas trochę rozpieszczać zamiast nudziaków na ustach pojawił się koral. Zapraszam do oglądania :)
Dziś przychodzę do Was z moją wersją wiosennego makijażu. Ostatnio na moich oczach królują maty i to w naturalnych kolorach, jednak kiedy pogoda zaczęła nas trochę rozpieszczać zamiast nudziaków na ustach pojawił się koral. Zapraszam do oglądania :)
21 stycznia 2014
Ulubione kosmetyki kolorowe 2013 !!!
Hej,
Dziś przychodzę do Was z kolejnym podsumowaniem roku 2013. Tym razem chciałabym pokazać Wam produkty do makijażu, które wyjątkowo polubiłam w przeciągu tego roku. Części z nich nadal używam, do reszty na pewno powrócę. Wszystkie kosmetyki miałyście okazję już widzieć na moim blogu wcześniej, więc dla wielu z Was to nie będą żadne nowości. Zapraszam :)
Dziś przychodzę do Was z kolejnym podsumowaniem roku 2013. Tym razem chciałabym pokazać Wam produkty do makijażu, które wyjątkowo polubiłam w przeciągu tego roku. Części z nich nadal używam, do reszty na pewno powrócę. Wszystkie kosmetyki miałyście okazję już widzieć na moim blogu wcześniej, więc dla wielu z Was to nie będą żadne nowości. Zapraszam :)
11 września 2013
Kolejny makijaż na dzień.
Hej,
dziś przychodzę do Was z moim kolejnym dziennym makijażem. Zapraszam :)
dziś przychodzę do Was z moim kolejnym dziennym makijażem. Zapraszam :)
A to kosmetyki, z których korzystałam
Na całej twarzy nałożoną mam mieszankę dwóch kremów BB, Eveline matujący krem BB 8w1 'Light' oraz Givenchy Multi-Perfecting Glow Moisturizer. Pod oczami i na niedoskonałości BB korektor kryjąco-rozświetlający Eveline 'Light', wszystko przypudrowane pudrem Essence Anti-spot compact powder '01 Beige' z serii Pure Skin. Twarz wykonturowana bronzerem zestawu do konturowania ze Sleeka 'Light', na policzkach róż 'Pinch o'Peach od MAC.
Na powiekach nałożona baza pod cienie Lumene, a na niej cień KOBO 205 'Rose Gold'. W załamaniu cień z palety TheBalm 'Matt Hung'. Kreska na górnej powiece wykonana czarnym żelowym eyelinerem Maybelline. Na linii wodnej kredka cielista Catrice (nie ma jej na zdjęciu). Na rzęsach tusz Rocket od Maybelline. Brwi podkreślone kredką Yves Rocher do brwi w kolorze popielatym.
Na ustach pomadka 101 od Rimmel.
Jak Wam się podoba ?
Jak Wam się podoba ?
Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





























