Dziś przychodzę do Was z moją wersją wiosennego makijażu. Ostatnio na moich oczach królują maty i to w naturalnych kolorach, jednak kiedy pogoda zaczęła nas trochę rozpieszczać zamiast nudziaków na ustach pojawił się koral. Zapraszam do oglądania :)
- Podkład długotrwały ze skwalanem Diadem 01
- Korektor Eveline BB kryjąco-rozświetlający 'Light'
- Puder matujący z olejem arganowym Paese 02
- Baza pod cienie Lumene
- Paletka cieni Hean 'Hot Chocolate'
- Kredka do oczu Rimmel, Scandaleyes 'Brown'
- Tusz do rzęs Maybelline, Rocket
- Kredka cielista Catrice z EL Hollywood Fabulous 40ties
- Cień Maybelline, Color Tattoo 'Permanent Taupe' - na brwiach
- Bronzer do twarzy Sephora 'Light'
- Róż do policzków Sleek 'Flamingo'
- Rozświetlacz, Sleek, Contour Kit 'Light'
- Pomadka Rimmel, Kate 102
I jak Wam się podoba taka delikatna wersja codziennego makijażu?
Pozdrawiam :)













ślicznie wyglądasz;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńśliczny makijaż :)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
Usuńfaktycznie bardzo wiosenny makijaż :)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńPięknie;) Uwielbiam tak delikatne makijaże:*
OdpowiedzUsuńCieszę się, że się podoba :)
UsuńBardzo ładny! Nie mogę się napatrzeć na twoje rzęsy! :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńśliczny delikatny i taki "czysty" makijaż,a jakie masz długaśne rzęsy! świetne :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńPiękny, świeży i delikatny makijaż :-) A te rzęsiska... ;-)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
UsuńAjajaj, jak laleczka wyglądasz! Bardzo pasuje Ci taki look, super! <3
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńNa trzecim zdjęciu jak żywa lalka:D. Lubię takie makijaże na co dzień:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńMasz bardzo naturalna, delikatna urode, jak laleczka :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńAkcent na usta jest ok, ale oczy cudnie wyglądają :)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
UsuńŚliczny, delikatny i przy tym wiosenny makijaż :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńRzęsy to masz do nieba ! Ostatnio z pośpiechu tez takie lekkie makijaże robie ; )
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńBardzo ładny :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńŚlicznie ;)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
Usuńprzepiękne oczy!
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńPrzepięknie! :)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
Usuńślicznie ci tak!
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńAle rzęsy śliczne :D
OdpowiedzUsuńDzięki :)
Usuńśliczne rzęski! :D
OdpowiedzUsuńDzięki :)
UsuńBardzo delikatny makijaż :)) Bardzo ładnie :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńUwielbiam takie makijaże ! Delikatny i potrafi podkreślić kobiecość : ))
OdpowiedzUsuńŚliczny ! No i niesamowite krycie ( chociaż stawiam na to, że cerę masz bez problemów ) :)) pozdrawiam :*
Dziękuję :)
UsuńKochana uwierz, ale mojej cerze akurat daleko do ideału niestety :)
bardzo ładny i delikatny ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńdelikatny ale bardzo ładny ! ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńWyglada bardzo świeżo:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńPrześliczny makijaż :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńbardzo fajny makijaż:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńDelikatny i subtelny makijaż ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuń102 z Rimmela jest obłedna i bardzo kolorem przypomina mi 16 tylko różni się wykończeniem. Cudowne masz rzęsiska.
OdpowiedzUsuń16 od dawna planuję już kupić, ale koniec końców zapominam :)
UsuńDziękuję :)
Witam masz tak sliczną cerę czy tak dobrze zakrylaś przebarwienia?
OdpowiedzUsuńMojej cerze niestety daleko do ideału;/ to zasługa podkładu i korektora ;)
Usuń